KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Ankara Ecem Gıda, 2021 yılında Ankara’da faaliyete başlayan bir firmadır. Kuruluşumuz, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde vatanımızı her türlü tehdide karşı koruyan kahraman Mehmetçiklerimize üstün hizmet kalitesinden ödün vermeden hizmet etmenin gururunu taşır.

Firmamız, askeri fast food yönetmeliklerine tam uyum sağlayarak sıcak üretim ve kendi imalatımız olan geniş ürün çeşitliliği ile en güzel ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlar. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerle birlikte büyüyen ürün yelpazemiz, kaliteden ödün vermeden hizmet etme vizyonumuzu güçlendirmiştir.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalardan elde ettiğimiz başarılar, bizlere özveriyle çalışan kadromuzun, firmamızı daha da ileriye taşıyacağına olan inancımızı pekiştirmiştir. Bu güçlü inancı bizimle paylaşan kadromuza teşekkür ederiz.

Ankara Ecem Gıda olarak, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne olan derin saygımız ve milletimizin güvenini boşa çıkarmama kararlılığımızla, kalite ve hizmette sınır tanımadan çalışmaya devam edeceğiz. Misyonumuz, Türk Silahlı Kuvvetleri personeline en iyiyi sunmak ve onların güçlü hizmetlerine katkıda bulunmaktır.

Bize güvenen herkese teşekkür ederiz ve gelecekte de Ankara Ecem Gıda olarak daha fazla başarılarla dönüş yapmayı sabırsızlıkla bekleriz.

İsmail Cem Nüzket
Yönetim Kurulu Başkanı